Товариство з обмеженою відповідальністю "Світ" успішно працює на ринку аграрного бізнесу України з 1993 року. За цей час ми здобули значний досвід у проектуванні та виготовлені зерноочисного, зарнонавантажуючого обладнання та зерноочисних комплексів для зернових, бобових та олійних культур. Професійність та сумлінність наших працівників, надійне виробниче обладнання, дозволяють нам виготовляти та вводити в експлуатацію складну та прогресивну техніку, якість якої ми гарантуємо. Наші потужності дозволяють виготовляти продукцію власними силами, без залучення окремих деталей невласного виробництва, тож ми можемо гарантувати та відповідаємо за якість кожної з деталей, з яких складаються наші механізми.

Підприємство не зупиняється на досягнутому, та постійно вдосконалює виготовляєму продукцію, розширює та оновлює виробничу базу, залучає до виробництва сучасні технології.

Якісна продукція, висока відповідальність, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, постійна наявність запасних частин, орієнтованість на результат, гнучке ціноутворення - ось, що дозволяє нам стабільно працювати та не підводити партнерів навіть у складний економічний час.

Наше прагнення задовольнити будь-якого клієнта. Кожен клієнт, незалежно від його статусу, для нас є унікальним, тож кожному, хто до нас звертається, надається вичерпна та професійна інформація на цікавлячі його питання. Кожен клієнт супроводжується до та після придбання виготовляємої нами продукції на вищому рівні.

Чекаємо на Вас серед наших ділових партнерів.

Дякуємо за Ваш вибір, та сподіваємося на довготривалу та плідну співпрацю.

 

Щиро Ваші!

Колектив ТОВ "Світ", м. Житомир.

Всі права захищено